základné

Základné úpravy s 1 revíziou. Zvukový dizajn a farebná úprava videa sú v cene. Pripravené pre použitie na sociálne siete. S výstupnou kvalitou FHD.

Výroba videa
Farebná úprava
Audio master
Animácia textov
1x Revízia
Dĺžka 30 sec.

štandardné

Prémiové úpravy s 2 revíziami. Hudba a Voiceover. Farebná korekcia + animácia textov + animovaná grafika. Pripravené pre použitie na sociálne siete.

Výroba videa
Farebná úprava
Audio master
Voiceover
2x Revízia
Animácia textov
Dĺžka 1 až 2 min.

prémium 4K

Špičkové úpravy! Neobmedzené verzie pre sociálne média a TV! Hudba + Voiceover + farebné korekcia, neobmedzená pohybová grafika a VFX efekty.

Výroba videa
Farebná úprava
Audio master
Voiceover
3x Revízia
Animácia textov
VFX efetky
Dĺžka 1 až 5 min.

Prečo používať promo videá
k produktom?

Kedykoľvek predávate produkt online, jedným z hlavných obmedzení, ktorým čelíte, je to, že sa publikum nemôže produktu dotknúť, cítiť ho alebo ho držať. Video ich pomáha vtiahnuť do produktu, ukázať im všetky kľúčové výhody a budovať vedomosti a dôveru, ktoré potrebujú, aby im nakoniec pomohli uskutočniť nákup.

Videá o výrobkoch pomáhajú vzdelávať vašich zákazníkov.

Môžu sa tiež použiť na vzdelávanie členov obchodného tímu. Získanie vedomostí o kľúčových výhodách vášho produktu im pomôže odpovedať na otázky, nadviazať kontakt so zákazníkmi a dať im väčšiu schopnosť zdôrazniť výhody produktu – v konečnom dôsledku ich predať viac!

Ukážkové promo videá k produktom možno použiť na…

Poskytnutie svojim zákazníkom informácie, ktoré potrebujú, aby pochopili, ako využiť váš produkt na maximum.

prezentácia

Oslovte svoje publikum, kde sa stretávajú online, a predstavte im váš produkt. Budujte zvedavosť a inšpirujte ich, aby zistili viac.

vysvetlenie

Vysvetlite svojím zákazníkom svoj produkt a ukážte publiku, ako presne funguje. Získajte tak dôveru zákazníka, uskutočnite predaj a splnte svoje očakávania.

partneri & spolupráce

Spolupracovali sme už na mnoho projektoch. Vážime si každého rovnako, či už sa jedná o malého klienta alebo večšieho.